Loading...
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Biz Kimiz ?

Arcentu Medya olarak biz Web dünyasında sürekli yaratıcılığı hedefleyen düşünce sistemiyle müşterilerimizin sosyal medya alanlarında faaliyet gösterdiği sektörde fark yaratmalarını sağlayabilmeyi ve amaç edinip bu amaca yönelik çeşitli internet ve sosyal medya projelerini geliştirmekte ve uygulamaktayız. Bizler yaptığımız iş ile ilgili E-ticaret ve E-ihracat yapmak isteyen bulunduğu sektörde markalaşmayı amaçlayan kurumsal kimlik oluşturarak prestije önem veren firmaların tüm faaliyet sorumluluğunu üstlenmek için varız. Misyonumuz doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında yaptığımız işlerle kendimizi sürekli büyümekte olan bir medya ajansı olarak tanımlamaktan mutluluk duyarız. Bizler fark yaratmak için varız ve var olacağız.

Neler Yaparız ?

Alanımız da uzman olduğumuz hizmetlerimiz;

Web tasarım web yazılım, Google Seo, Ads reklam hizmetleri, Sosyal Medya yönetim, E-ticaret Yönetim, Kurumsal Kimlik, Grafik Tasarım, Profesyonel Video Klip Çekimleri, Ürün Tanıtım Filmleri, 3D Animasyon , Oyunculu Ürün Proje Tanıtım Animasyon Videoları, Amazon E-Ticaret Eğitimi, Yurt Dışı E-Ticaret Sistemleri, Website Entegrasyonları ve Marka Proje Danışmanlık Hizmetleri.

Sektörde Lider.

Arcentu Medya, Bilişim Sektörü, Dijital Medya Google Seo ve Sosyal Medya alanında sunduğu birbirinden özel paket ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir.

Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Hakkımızda

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güçlü Alt Yapı

Arcentu Medya güçlü altyapısı ile sizlerin projelerinize Sosyal Medya, Google SEO ve yazılım, barındırma, reklam ve destek hizmeti sağlayabilecek profesyonel ve Kurumsal bir firmadır.

Modern Teknoloji

Arcentu Medya modern teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri sizlere en asgari sürede tanıştırmayı vizyon edinmiş bir Kurumsal firmadır.

Ekonomik Fiyatlar

Arcentu Medya 2012 Yılından bu yana sapmayan fiyat politikaları ile cep yakmayan Sosyal Medya, Google SEO ve Web tasarım yazılım paketlerini sizlere sunmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Arcentu Medya temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen profesyonel bir Sosyal Medya Ajansı ve Kurumsal Web tasarım Yazılım firmasıdır.

Müşterilerimizin Yorumları

"Değerli müşterilerimizin, firmamız hakkında görüş ve düşünceleri"

+ Görüş Gönder

Rakamlarla Biz

"Bu güne kadar elde ettiğimiz istatistikler"

16854

Projelerimiz

17854

Başarılarımız

20895

Çözümlenen Destek

18789

Mutlu Müşterilerimiz


cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top