X
X

Hakkımızda

Anasayfa HakkımızdaARCENTU MEDYA HAKKINDA

Arcentu Medya olarak 2012 yılından bu yana bilişim sektöründe faaliyet göstermiş genç ve dinamik ekibimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne Türkiye deki bir çok kurumsal yahut özel işletmelerin WEB dünyasındaki oluşum ve gelişimlerini sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ, WEB SİTESİ YAZILIMI VE TASARIMI,İÇERİK YÖNETİMİ,E-TİCARET SİSTEMİNİN KURULMASI VE SÜRDÜRÜLMESİ,SEO çalışmalarıyla,müşterilerimize tam olarak istedikleri hizmeti eksiksiz sunabilmek bizim için onur kaynağı. Ayrıca yurt dışında da başarıyla tamamladığımız projelerimizle üstlendiğimiz misyonumuzu gerçekleştirip vizyonumuzu geliştirmekteyiz. 

ARCENTU MEDYA HİZMETLERİ


Arcentu Medya; kurumsal site çalışması, web tasarım, web yazılım, sosyal medya hizmetleri, Grafik tasarım ve Google seo çalışması, gibi hizmetlerin tamamını sağlar. 

Arcentu Medya  çağımızın en büyük getirisi olan sosyal medya alanında da hizmet veren bir yazılım şirketidir. Youtube, instagram, twitter, facebook gibi tüm dünyanın aktif olduğu uygulamalarda hizmet verir. Bu hizmetin kolları müşterinin talebine göre değişmektedir. Takipçi, beğeni, izlenme satın alma konularında başarılıdır. Kendi sunucularımız da barındırılan havuz sistemimizdeki kullanıcıları sizlerin kullanıcı hesaplarınıza entegre ediyoruz. Tüm yapılan işlemler gerçek ve türk aktif takipçi yada beğeni olmak üzere hesaplarınızda barındırtıyoruz.  Kesinlikle hiç kimse sizlere takipçileriniz gerçek mi yoksa satın mı aldınız gibi sözcükler kullanamazlar. Hesabınız tamamen özgün ve kaliteli bir yapıda olacaktır.


Yazılım işi dışardan gözüktüğü kadar kolay değildir. Kodlamalar yapmak tasarımlarını oluşturmak vb gibi hizmetler ve hosting sağlamak bazen saatler, bazen de günler sürer. Bunun için sabırlı olmak ve yorulmadan işlemlere devam etmek gerekir. Oluşturulan kurumsal web site çalışmasının alıcı firma odaklı olması şarttır. Web site içeriğinin tamamen alıcı firmaya hitap etmesi gerekir. Kurumsal firma web sitesi birtakım özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin kalabalık olmayan ama kalitesini koruyan bir içerik, canlı görseller, göz yormayan renkler vb.

Ayrıca bir web sitesi kurulumunda seo çalışması da en önemli aşamalardan biridir. Doğru seo çalışması ile Google ya da Yandex gibi arama sayfalarında en üst sıralara çıkabilirsiniz. En üst sıralara çıktığınız zaman da tıklanma oranınız artar. Panelingo yazılımın seo çalışmasında çok başarılı olduğu bilinen bir gerçektir.

ARCENTU MEDYA YAZILIM FİYATLARI


Arcentu Medya; bünyesinde çalışan herkesi titizlikle seçen bir firmadır. Özgün, yetenekli, genç profesyonel ekip, eğitimli, başarılı, yeniliklere açık, sabırlı, dinamik ve genellikle marka yapmış veya markalaşma derecesine gelmiş olan kişi veya firmalar ile çalışır. Çalışanların kişisel özellikleri ürettikleri web sitesinden ve yaptığı çalışmalardan  kendini belli eder. Arcentu Medya'nın ne kadar başarılı olduğunu görmek için bir kez çalışmanız yeterli olur. Çalışma şeklini ve ürettiklerini gördükten sonra sürekli çalışmak isteyeceksiniz. Alanlarında Profesyonel Kurumsal ve Genç dinamik ekip kadrosu ile sizlere hizmet vermekten çekinmeyiz. Tüm soru ve sorunlar için lütfen önce bizlere danışmanızı Rica Ederiz.


Arcentu Medya hizmet ücretleri diğer firmalara göre daha uygun ve kalitelidir. Bu nedenle de tercih sebebidir. Çoğu işletme kurumsal web tasarımı, seo çalışması, ve Sosyal medya projeleri gibi hizmetlerde uygun fiyat arar. Arcentu Medya kalite ve fiyat uygunluğunu her türlü alıcı isteğini son derece başarılı şekilde tamamlamıştır.
ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
Instagram