X
X

E-TİCARET

E-TİCARET
WhatsApp

İşinizi e-ticaret'e taşıyın

Ürünlerinizi kendi e ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve internetten alışveriş yapan milyonlarca kişiye ulaşın.


Instagram'dan satış yapın

E-ticaret sitenize entegre Instagram mağazanız ile paylaşımlarınızı satışa dönüştürün.


Anlaşmalı kargo fiyatları

Arcentu Medya müşterilerine özel, anlaşmalı kargo firmaları ile kargo maliyetinizi düşürün!


Kullanıcı Dostu Arayüz

ArcentuMedya E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreci hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

En İyi SEO Altyapısı

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. E-PazarSoft ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

Size Özel Tasarım

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Kampanyalar

Satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar oluşturabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

smartphone
Yaygın Destek Hizmeti

Yaygın destek hizmeti ile sorularınıza anında yanıt bulun. Telefon veya e-mail aracılığı ile destek birimlerimizle kolaylıkla irtibat sağlayın.

hedef kitle
Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Sipariş ve tahsilatların durumunu kayıp yaşamadan takip edin, müşterilerinize maksimum memnuniyet sunma hedefinize bir adım daha yaklaşın.

kampanya promosyon
Kampanya ve Promosyon

Ürünlerinizi kampanya ve promosyonlarla öne çıkarın, daha kısa sürede daha fazla satış hedefinizi destekleyin.

alarm
Sektörünüze Özel Tema

Markalarınıza uygun tema tasarımlarıyla farklılık yaratın, ön plana çıkan temanızla ziyaretçilerinize görselliğin yanı sıra kullanım kolaylığını da sunmanın farkını yaşayın.

alarm
Sanal Pazar Yerleri

E-Ticaret sitenizi sanal mağazalara taşımanın en kolay yolu. Hızlı ürün gönderimi, sipariş ve ödeme takibi ile tek platformda işlem yapma avantajı.

alarm
E-TİCARET Entegrasyon

Sattığınız bir ürünün güncel miktar bilgisini dakikalar içerisinde E-Ticaret siteniz ve sanal mağazalarınıza aktarım kolaylığı desek, hem de ek bir işlem yapmadan.

E-TİCARET MOBİL UYGULAMAMIZ

AKINSOFT E-Ticaret Mobil Uygulama
chat
Ayrıntılı Kategori Yapısı

Kullanıcının ilgili ürünü hızlı bulmasını sağlayabilme

chat
İstatistik Bilgilendirme

Kullanıcı hareketlerine göre düzenleme yapabilme

chat
Sipariş Raporları

Sipariş geçmişini / durumunu görüntüleyebilme

chat
Ödeme Seçenekleri Belirtme

Ürüne ait ödeme seçeneklerini gösterebilme

E-TİCARET DEMO / YÖNETİM PANELİ

demo
E-TİCARET

Ziyaretçilerinizin sitenizde nasıl bir görünümle karşılaşacaklarını inceleyebilir; ana sayfa ve diğer sayfalarda kullanacağınız görsellerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

demo
YÖNETİM PANELİ

E-Ticaret panelini inceleyerek fikir edinebilir; neler yapabileceğinizi görüp ihtiyacınıza uygun ayarlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra, yardım dokümanlarından bilgi alarak aklınıza takılan soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz.


cPanel Plesk Microsoft.net Cloudlinux Microsoft.net cPanel Visa/Master
Top