X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
Telefon : 0 (232) 335 12 59
Youtube Hizetmeleri

Youtube Hizetmeleri

Youtube Hizetmeleri

YouTube Hizmetleri

YouTube Abone: Öncelikle Youtube'de profesyonel veya amatör olarak video çekiyorsanız ilk olarak ulaşmanız gereken hedef kitleniz YouTube 1000 abone sınırına ulaşmanız gerekiyor. YouTube abone sayınızı artırmanız için abone paketlerimizden abone satın almalısınız. Zira 1000 abone sınırına ulaşmayan profiller asla keşfedilmemektedir. Bir çok sosyal medya platformunda ücretsiz olarak takip edeni takip et mantığı ile takipçi kasabilirsiniz fakat Youtube için bu geçerli değildir. Bu platformda öne çıkmanız gerçekten zor olacaktır.
YouTube İzlenme: İnsanların sizi izlemesi için önce sizin gerçekten takip edildiğinizi ve izlendiğini görmesi gerekmekte. Zaten bugün bir çok ünlü aslında çok kişi tarafından takip edildiği ve merak edildiği için izlenmiyor mu ? sizler de kendinizi geliştirebilir ve izlenme sayınızı (4.000 Saat İzlenme) kısa sürede tamamlar ve para kazanmanız aktif olmuş olacaktır.

En az 30 Gün Telafili YouTube Abone

Arcentu Medya Satın almış olduğunuz aboneler için en az 30 gün telafi garantisi sunmaktadır. Türkiye'de bir ilk olan bu hizmetimizde eğer takipçileriniz düşer veya silinirse ücretsiz olarak geri yüklemeyi tahattüt etmekteyiz. Abone düşmesi durumunda sadece bizlere ulaşmanız ve kanal linki vermeniz yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz kanalınızı inceledikten sonra ücretsiz olarak telafi edecektir.

 1. En az 30 gün garanti
 2. Doğal ve organik Türk abone
 3. Ömür boyu kalıcı
 4. Doğal artış asla abone satın aldığınız belli olmaz

Youtube abone satın alma hizmetinde 30 gün telafinin öneminden bahsetmek istiyoruz. Sizlere telafi garantisi verilmeden yüklenen aboneler yavaş yavaş düşecektir. Peki bizim yaptığımız hizmette 30 gün sonra düşme olacak mı? Hayır. Çünkü 30 gün boyunca otomatik olarak yapılan telafiler sayesinde artık gelen aboneler kanalınızı benimsemiş olacaklar. Diğer satıcılara oranla %60 daha kalıcı abone salıyoruz.

Abone hizmetinde verdiğimiz garantiler youtube izlenme satın al hizmeti içinde geçerli. İzlenme kategorisinde bir çok farklı hizmetimiz bulunmaktadır. Biz bu hizmetleri 6 farklı kategoride sizlere sunduk. Bir kaç örnek vermek gerekirse reklam izlenmeleri, uzun süre video izlenme ve süper hızlı bir şekilde yüklenen youtube izlenme hizmeti.
Sunduğumuz izlenme hizmetlerin de süresiz bir şekilde garanti sağlamaktayız. Yani satın almış olduğunuz youtube izlenme hizmetleri ömür boyu garantilidir. Her hangi bir süre sonrasında silinme veya düşme olması durumunda ücretsiz olarak telafi etmekteyiz.

 1. Ömür boyu garantili izlenmeler
 2. Anında teslimat garantisi
 3. Tamamen gerçek izleyiciler

Eğer daha önce görüntülenme hizmeti satın aldıysanız düşüş sorununu mutlaka yaşamışsınızdır. Zira her yeni müşterimiz bu durumlardan şikayetçi. Türkiye'de garantili olarak görüntülenme (izlenme) hizmeti veren tek firma kugumedya.net. Aldığınız hizmet ömür boyu garanti kapsamındadır.

YouTube Para Kazanma

İlk önce neden izlenme satın aldığınıza kadar vermelisiniz ve sermayenizi bu doğrultuda mantıklı bir şekilde kullanmalısınız. Eğer izlenme alma nedeniniz 4.000 saat sınırını aşıp para kazanma özelliğini açmak ise o zaman alacağınız hizmette kişilerin video izlenme süresine dikkat etmelisiniz. Ya da videonuzun aramalarda daha üst sıralarda çıkmasını ve etkileşiminin artmasını istiyorsanuz bunun için uygun bir hizmeti tercih etmelisiniz. Google'de üst sıralarda çıktığı için bir siteye araştırmadan veya denemeden güvenmemelisiniz. Çoğu zaman sıralamada olan sitelerin işleri baştan sağma yaptıklarına şahit olduk.

Gönderi Hızı

Aldığınız youtube izlenme hizmetinde görüntülenmenin yüklenme hızını ve başlama süresini kontrol etmeyi unutmayın. Eğer aceleniz varsa 2 gün sonra gelecek olan görüntülenmeler pek işinize yaramayacaktır. Sistemimiz de bulunan en yavaş servis günlük 20.000 en hızlı servis ise 1 milyon görüntülenmeyi 24 saatte teslim edebilir.

YouTube Para Kazanma Özelliği

Aldığınız izlenmeler tamamen doğal ve organik görünümdedir. Sitemizde para kazandıran izlenme dahi mevcut. Youtube hizmetlerimiz zaten izlenme aldığınızı anlasa izlenmeleri siler. Fakat sistemimizden aldığınız izlenmeler ömür boyu kalıcı olmaktadır.

Hangi izlenme servisini almalısınız ?

Amaçlarınız doğrultusunda minimum maliyet ile doğru youtube izlenme al hizmetini kullanmalısınız. Üye olduktan sonra bir çok izlenme servisi sizin kafanızı karıştırmasın hepsinin bir özelliği var ve sizin amacınıza uygun olanı bulmak için sizlere yardımcı olabiliriz.

 • Çok hızlı izlenme: Bu hizmetimiz de dünyanın en hızlı görüntülenmelerini sunuyoruz. Satın aldığınız anca izleyiciler gelmeye başlar ve hemen tamamlanır. Bir kişi ortalama 30 saniye ile 1 dakika arasında videoda durmaktadır. Trendlere çıkmak veya ani bir izlenme yükselişi ihtiyacınız varsa kullanabilirsiniz.
 • Video sıralaması yükselten izlenme: Bu hizmetimiz ile videolarınız için SEO bazlı görüntülenme kasabilirsiniz. Videonuzun başlığına ve açıklamasına göre aramalarda daha üst sıralara çıkmak için bu hizmetimizi kullanabilirsiniz. Bir izleyici ortalama olarak 30 saniye ile 4 dakika arasında videoda durmaktadır.
 • Dünya geneli gerçek izlenme: Global bir proje için çalışıyor ve videonuzu daha fazla kişiye ulaştıramk istiyorsanız bu servisimizi tercih edebilirsiniz. Tamamen gerçek kişiler telefonundan videolarını izlerler. Bir nevi izle ödül kazan sistemine benzetilebilir. Videoda durma süreleri değişiklik gösterebilir.
 • Para kazandıran izlenme: Eğer kanalınız da para kazanma özelliği açıksa ve videolardan gelir elde etmek istiyorsanız bu izlenme hizmetini kullanabilirsiniz. Reklam anlaşmaları için tavsiye edilir. Videoda 10-100 saniye arası durmaktadırlar.
 • Uzun süre izlenme: Videolarınızı uzun süre izlenmesi ve 4000 saat süresini doldurmak için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Bir kişi ortalama 3 dakika ile 7 dakika arasında videonuzu izlemektedir.
 • Reklam İzlenme hizmeti: Reklamlar ile videonuzu izletmek ve etkileşim elde etmek istiyorsanuz Türkiye geneli veya dünya geneli olmak üzere istediğiniz şekilde bu hizmeti kullabilirsiniz.

Kullanacağınız en iyi sosyal medya paneli

Bildiğiniz üzere sosyal medya bayilik paneli olan sitelerde bir çok servis bulunmaktadır. Genel olarak yöneticiler ucuz ve çok fazla servis eklemeyi tercih ediyorlar. En ucuz olmak her zaman en iyisi değildir. Çok fazla servis sunarak hem kafa karıştırıyorlar hemde çalışan servisleri bulmak zor olmaktadır. Arcentu Medya olarak servis çeşitlerimiz farklı özelliklere göre çeşitlendirilmektedir. Kullanıcağınız her serviste gönderim süreleri ve yükleme hızı yazmaktadır. Sizleri bekletmemek için her zaman güncel ve aktif olarak çalışan servisleri sunuyoruz. Hem en ucuz hemde sorunsuz bir sosyal medya bayilik hizmeti sunuyoruz.

Top