X
X

İphone Reklamları Gelebilir!

Anasayfa Haberiniz Olsun. İphone Reklamları Gelebilir!iPhone sahiplerine üzücü haber: Yakında iPhone'unuzda daha fazla reklam olabilir

Apple'dan iPhone sahiplerini üzecek bir haber var. iPhone'unuzdaki Haritalar, Kitaplar ve Podcast'ler gibi önceden yüklenmiş olarak gelen uygulamalara reklamlar gelebilir.

Bir Apple cihazı aldığınızda içerisinde önceden yüklü Podcast'ler, Kitaplar ve Haritalar gibi bazı uygulamalar önceden yüklü gelmekte. Bu tarz uygulamaların içerisinde henüz reklam bulunmuyor. Ancak Bloomberg'den Mark Gurman'ın bir raporuna göre Apple, Haritalar'da restoran, mağaza veya yakındaki diğer işletmeleri aradığınızda öneriler gösterebilen arama ağı reklamlarını dahili olarak test etti.

Apple cihazlarındaki Podcast'ler, Kitaplar ve Haritalar uygulamalarına reklam gelebilir

Apple'ın Haritalar uygulamasında test ettiği iddia edilen reklamlar, kullanıcılar belirli arama terimlerini girdiğinde arama sonuçlarının en üstünde görünmek için ödeme yapan işletmelerle aynı şekilde çalışabilir. Ayrıca App Store'un Arama sekmesinde zaten reklamları olsa da Apple'ın reklamları Bugün sekmesine ve uygulama indirme sayfalarına genişletmesi de bekleniyor. 

 
ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Telefon
WhatsApp
Instagram