X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

POTANSİYEL MÜŞTERİ TAKİP

AnasayfaÇalışmalarımız POTANSİYEL MÜŞTERİ TAKİP

Birebir Organik Kitle Erişim

Hedef Kitle Belirleme

Keşfet Erişim Çalışmaları

Coğrafi Bölge Çalışmaları

Hastag Etiket Çalışmaları

Potansiyel Müşteri Takibi
Birebir Organik Kitle
Cinsiyete Göre Takip
Cinsiyete Göre Beğeni
100 Coğrafi Konum Belirleme
100 Hastag Konu Paylaşımlar
Kullanıcıların Hikayelerini İzleme
Coğrafi Konuma Göre Takip İşlemi
Hastag Etiketleri Paylaşanları Takip Etme
Oto Zamanlı Paylaşımlar
Takipçilere Oto Dm Gönderme
İçerik Düzenleme Editörlük
Lokasyon Konum Erişim
Keşfet Etkileşim Desteği
Takip Edenleri Takipten Çıkartma
Anasayfa Yorumlama İşlemi
Anasayfa Beğenme İşlemi
- SOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARIMIZI NASIL YAPARIZ ?  - 

✔ Birebir Organik Kitle : Günlük İnstagram Limitlerince 300 ile 1000 kişiyi takip ederiz.  İstediğiniz Kitleye Özel Takip listesi Seçeneğiyle.

✔ CİNSİYETLERE GÖRE TAKİP İŞLEMİ:Kitlenize uygun Belirtilen cinsiyete göre Bayan veya Erkek takip isteği gönderimi Çalışmaları Yaparız. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ Hikaye Story İzleme:Siz hesabınız da dolaşırken hesabınız belirlemiş olduğumuz hedef kitledeki kullanıcıların Hikayelerini izler. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.

✔ 100 ADET COĞRAFİ KONUM:Coğrafi bölgenize göre semt, mahalle, il ve ilçe gibi yerlerde bulunan hedef kitledeki kullanıcıların takip ettiği kişilere, takipçilerine, gönderilerini beğenen kullanıcılara ve gönderilerine yorum atan kullanıcılara lokasyon üzerinden kullanıcıları takip etme işlemi yaparız. Böylelikle birebir erişilmiş olan kullanıcılar sizin takip ettiğinizi görürler ve kullanıcılar da sizleri takip etmeye başlarlar. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.

✔100 #HASTAG KONU ETİKETLERİ:Kitlenize uygun 100 adet #Hastag Konu etiketleri belirleriz. Belirlemiş olduğumuz #Hastag Konu etiketlerinin içinde paylaşılan gönderi etiketlerini takip etme işlemleri yaparız. Yapılan işlem sonucu hedef kitlenizdeki etiketler den gelen takipçi ve beğeni erişimleriniz de hızla artmış olur. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ HASHTAG PAYLAŞANLARI TAKİP: Kitlenize uygun #Hastag Konu Etiketlerini paylaşan hedef kullanıcıları takip etme ve beğenme işlemi yaparız. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde 
 
✔ POTANSİYEL MÜŞTERİ TAKİBİ: Hedef kitlenizdeki belirlemiş olduğumuz kullanıcılara günlük Ortalama 1000 kullanıcıya takip isteği gönderilir. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ KONUM LOKASYONA GÖRE TAKİP İŞLEMİ : Kitlenize uygun Semt, Mahalle, İl ve İlçe belirleriz. Belirlemiş olduğumuz Lokasyonlardaki kişilere takip isteği yaparız. İnstagramLimitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ TAKİPTEN ÇIKARMA : Haftanın belirli bir günü takip edilen kullanıcılara aynı zamanda takip edilen ve sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkartırız. İnstagramLimitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ANASAYFAYI BEĞENME : Hedef kitlenizi belirlemiş olduğumuz kullanıcıların tüm gönderilerine Beğenme işlemi sağlarız. Böylelikle sizin hesabınızın Beğenmelerini gören kullanıcılar da sizin profilinizi ziyaret eder ve takip isteği gönderirler sizlere. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ ANASAYFAYI YORUMLAMA : : Hedef kitlenizi belirlemiş olduğumuz kullanıcıların tüm gönderilerine Yorum işlemi sağlarız. Böylelikle sizin hesabınızın Yorumlarını gören kullanıcılar da sizin profilinizi ziyaret eder ve takip isteği gönderirler sizlere. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ KEŞFET ÇALIŞMASI : Sistemimiz deki tüm kayıtlı kullanıcılarımıza Keşfete düşme de etkili Erişim, Etkileşim ve Gösterim çalışmaları  sağlarız. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ ZAMAN AYARLI GÖNDERİ PAYLAŞMA : Zaman ayarlı olarak 1 saat - 2 saat - 4 saat  gibi belirli aralıklarda otomatik bir şekilde gönderi paylaşma işlemi sağlarız. İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
✔ OTOMATİK MESAJ OTO DM İŞLEMİ: Sizi takip eden kullanıcılara veya size mesaj atan kullanıcılara otomatik mesaj gönderebiliriz . İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde.
 
- SIKÇA SORULAN SORULAR - 

Günlük veya aylık kaç takipçi kazanırım : Sayfanızın içeriğine göre bu rakam değişmektedir , Örneğin ; Kadın hesabı Günlük 500 takipçi kazanıyorsa Bir mizah sayfası 200 - 300 kadar kazanabilir.

Erişim nedir ? Nasıl kasıyorsunuz ? : Erişim , Gönderinizin kaç kişiye ulaştıgını ve kaç kişinin gönderiyi gördüğünü gösterir . Sayfanızı analiz ederek en doğru büyük sayfalardaki takipçilere gt yaparak sizin sayfanıza çekiyoruz ve de sizin sayfanıza oto yorum yaptırarak kesfet'e düşme olasılığını arttırıp erişimide yükseltiyoruz Böylelikle erişimleriniz artıyor ve etkileşimde gözle görülür bir artış oluyor .

Hesabım kapanırmı ? : Hesabınızla Spam olmadan işlem yapmaktayız Yani hesabınızın bizim yaptığımız işlemlerle alakalı kapanma durumu olmaz , Hesabınız Doğrulama veya kapanma durumuna düşerse
bu müsteri sorumlulugundadır . Arcentu Medya Ailesi Olarak Sizlere Tüm Desteklerimizi Sunmaktayız.

Hesap Bilgilerim Baskasıyla paylasılırmı ? : Hesap bilgileriniz vs asla 3. bir sahıs ile paylaşılmayacaktır. Arcentu Medya Tüm Hakları Saklıdır.

Diğer Çalışmalarımız

KURUMSAL LOGO TASARIM 7

KURUMSAL LOGO TASARIM 7

KURUMSAL LOGO TASARIM 5

KURUMSAL LOGO TASARIM 5

Kurumsal Kimlik 1

Kurumsal Kimlik 1

KURUMSAL LOGO TASARIM 3

KURUMSAL LOGO TASARIM 3


Top